Deň otvorených dverí

na modernej vysokej škole

Deň otvorených dverí je skvelá príležitosť ako sa na vlastné oči presvedčiť, že VŠEMVS je škola, na ktorej je radosť študovať.
dievča

Najbližší termín:

10. marca 2020

Začíname o 9:00 do 13:00

Deň otvorených dverí

O najbližšom dni otvorených dverí ťa budeme dopredu včas informovať. Stačí, keď nám tu neháš svoj email.

Prehliadka školy

Príď na vlastné oči zistiť, že naše priestory sú naozaj moderné a príjemné. Vyskúšaj moderné technické vybavenie, ako sú napr. dotykové LCD obrazovky. V spoločných priestoroch si oddýchni na dizajnových sedačkách a daj si niečo fajnové v školskom bufete, ktorý tu rozbehli a vedú študenti školy ako vlastné podnikanie.

Skutočná prednáška

Príď sa posadiť na prednášku ľubovolného predmetu podľa vlastného výberu, ktoré práve budú prebiehať a vyskúšaš si, aké to je byť študentom VŠEMvs. Zaži interaktívne a pútavé prednášanie na vlastnej koži. A možno sa už aj niečo nové naučíš!

Všetky potrebné informácie

Okrem kompletnej prehliadky sa dozvieš všetky potrebné informácie ohľadom štúdia a fungovania na škole. Po príchode na Deň otvorených dverí sa ťa ujmú naši študenti, ktorí raz boli presne v tvojej koži, a tak vedia presne, čo ťa zaujíma! Tiež ti zodpovedia všetky otázky k štúdiu. Možno stretneš aj nášho maskota, tak ho nezabudni pozdraviť.

Kde nás nájdeš?

Radi ťa privítame na Vysokej škole ekonómie a manažmentu verenej správy v Bratislave na Furdekovej 16.